Aktualności

Świąteczne prezenty dla dzieci ze świetlicy środowiskowej OIK

Grudzień to wyjątkowy czas… Szczególnie dla tych najmłodszych, którym kojarzy się on zwłaszcza z Mikołajem oraz Świętami Bożego Narodzenia, a co za tym idzie – również z prezentami. Chyba każde dziecko ma jakieś marzenia i pragnie otrzymać prezent, który sprawi mu radość i przyjemność.

W tym roku dzieci korzystające z naszej oik-owej świetlicy środowiskowej zostały hojnie obdarowane przez tych, dla których ich uśmiech i szczęście nie są obojętne. Wśród darczyńców znaleźli się Prezydent Miasta Siemianowice Śląskie, Pan Rafał Piech, Wydział Polityki Społecznej Urzędu Miasta Siemianowice Śląskie a także ING Bank Śląski. Dostarczone przez nich paczki sprawiły, że spełniły się dziecięce marzenia a serca wypełniły się radością.

To były naprawdę wyjątkowe spotkania i wspaniałe chwile, które pozwoliły poczuć magię zbliżających się świąt i zapewniły ogromną radość dzieciom, potrzebującym szeroko rozumianego wsparcia oraz zasługujących na takie pozytywne momenty w życiu. 

Dziękujemy! 

Zmiany organizacyjne dotyczące grupy wsparcia da osób doznających przemocy domowej – od teraz grupa otwarta przez cały rok!

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu środowiska oraz chcąc jeszcze bardziej otoczyć specjalistyczną pomocą i wsparciem …

Dzień Walki z Depresją

Na 23 lutego przypada Międzynarodowy Dzień Walki z Depresją.  Przy tej okazji warto przypomnieć, że depresja to …

Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem

22 lutego przypada Międzynarodowy Dzień Ofiar Przestępstw, który obchodzony jest w Polsce już od 21 lat. W ramach jego …