Aktualności

Prezydent wraz z Mikołajem odwiedzili dzieci w świetlicy środowiskowej OIK

W środę, 6 grudnia, w wielu miejscach działo się sporo dobrych rzeczy… Niewątpliwie dla najmłodszych najważniejszym wydarzeniem tego dnia były odwiedziny Świętego Mikołaja. Tak też było w naszym ośrodku.

Do dzieci ze świetlicy środowiskowej OIK zawitał Prezydent Miasta Siemianowice Śląskie, Rafał Piech, w towarzystwie Świętego Mikołaja, sprawiając tą niezwykłą wizytą ogromną radość, uśmiech i zadowolenie z przyjemnie spędzonego czasu. Oczywiście nie zabrakło również prezentów dla najmłodszych, którzy w ramach podziękowania przygotowali dla gości występ artystyczny.

To było bardzo miłe spotkanie i przyjemnie spędzone po południe o czym możecie Państwo przeczytać również na stronie internetowej Urzędu Miasta: https://siemianowice.pl/2023/12/mikolaj-w-oik-u/ 

                     

Serdecznie dziękujemy za odwiedziny! 

Zmiany organizacyjne dotyczące grupy wsparcia da osób doznających przemocy domowej – od teraz grupa otwarta przez cały rok!

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu środowiska oraz chcąc jeszcze bardziej otoczyć specjalistyczną pomocą i wsparciem …

Dzień Walki z Depresją

Na 23 lutego przypada Międzynarodowy Dzień Walki z Depresją.  Przy tej okazji warto przypomnieć, że depresja to …

Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem

22 lutego przypada Międzynarodowy Dzień Ofiar Przestępstw, który obchodzony jest w Polsce już od 21 lat. W ramach jego …