Aktualności

Aktywny udział Ośrodka Interwencji Kryzysowej w Pikniku Zdrowia oraz Industriadzie

W Siemianowicach Śląskich realizowanych jest wiele inicjatyw skierowanych do mieszkańców naszego miasta, które dają również możliwość zaprezentowania swojej oferty przez różne instytucje i organizacje, pozwalając dotrzeć do szerokiego grona odbiorców. 

Ośrodek Interwencji Kryzysowej chętnie włącza się w takie inicjatywy, realizując działania zgodne z danym projektem a także starając się przy okazji przedstawić osobom zainteresowanym czym zajmuje się OIK i na jaką pomoc można liczyć w naszej placówce. 

W ostatnim czasie psycholożki Ośrodka Interwencji Kryzysowej aktywnie uczestniczyły w dwóch ważnych wydarzeniach w naszym mieście – w Pikniku Zdrowia, który odbył się 4 czerwca br., oraz w Industriadzie w dniu 17 czerwca br.. 

W przypadku obu tych wyjątkowych imprez przedstawicielki OIK przygotowały dla mieszkańców Siemianowic Śląskich wiele atrakcji i ciekawych zadań, jak również odpowiadały na pytania i zachęcały do skorzystania z szerokiej oferty pomocowej OIK. 

Stanowisko OIK na Pikniku Zdrowia 2023   
Psycholog OIK na Pikniku Zdrowia 2023   
Psycholożki OIK na Pikniku Zdrowia 2023 z mieszkanką Siemianowic Śląskich   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Stanowisko OIK na Industriadzie 2023   
Psycholożki OIK z Panią Prezydent, Beatą Gałecką, oraz Pełnomocnik ds. Organizacji Pozarządowych, Elżbieta Nieszporek (fot. Szymon Duczek – UM Siemianowice Śląskie)   
Podziękowania dla OIK za udział w Industriadzie 2023   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dzień Walki z Depresją

Na 23 lutego przypada Międzynarodowy Dzień Walki z Depresją.  Przy tej okazji warto przypomnieć, że depresja to …

Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem

22 lutego przypada Międzynarodowy Dzień Ofiar Przestępstw, który obchodzony jest w Polsce już od 21 lat. W ramach jego …

Żegnamy naszego kolegę…

  Z ogromnym smutkiem i żalem żegnamy naszego kolegę, Dariusza Gymzę, który przez wiele lat współpracował z …