Aktualności

Aktywny udział Ośrodka Interwencji Kryzysowej w Pikniku Zdrowia oraz Industriadzie

W Siemianowicach Śląskich realizowanych jest wiele inicjatyw skierowanych do mieszkańców naszego miasta, które dają również możliwość zaprezentowania swojej oferty przez różne instytucje i organizacje, pozwalając dotrzeć do szerokiego grona odbiorców. 

Ośrodek Interwencji Kryzysowej chętnie włącza się w takie inicjatywy, realizując działania zgodne z danym projektem a także starając się przy okazji przedstawić osobom zainteresowanym czym zajmuje się OIK i na jaką pomoc można liczyć w naszej placówce. 

W ostatnim czasie psycholożki Ośrodka Interwencji Kryzysowej aktywnie uczestniczyły w dwóch ważnych wydarzeniach w naszym mieście – w Pikniku Zdrowia, który odbył się 4 czerwca br., oraz w Industriadzie w dniu 17 czerwca br.. 

W przypadku obu tych wyjątkowych imprez przedstawicielki OIK przygotowały dla mieszkańców Siemianowic Śląskich wiele atrakcji i ciekawych zadań, jak również odpowiadały na pytania i zachęcały do skorzystania z szerokiej oferty pomocowej OIK. 

Stanowisko OIK na Pikniku Zdrowia 2023   
Psycholog OIK na Pikniku Zdrowia 2023   
Psycholożki OIK na Pikniku Zdrowia 2023 z mieszkanką Siemianowic Śląskich   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Stanowisko OIK na Industriadzie 2023   
Psycholożki OIK z Panią Prezydent, Beatą Gałecką, oraz Pełnomocnik ds. Organizacji Pozarządowych, Elżbieta Nieszporek (fot. Szymon Duczek – UM Siemianowice Śląskie)   
Podziękowania dla OIK za udział w Industriadzie 2023   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rekrutacja na stanowisko interwenta kryzysowego w OIK w toku…

W Ośrodku Interwencji Kryzysowej w dalszym ciągu trwa rekrutacja na stanowisko: pracownik miejsca całodobowego pobytu …

OIK na Industriadzie 2024 w naszym mieście

W minioną sobotę, tj. 1 czerwca br., Ośrodek Interwencji Kryzysowej miał zaszczyt uczestniczyć w dużym wydarzeniu jakim …

Oferta pracy – poszukujemy osoby do naszego zespołu

Ośrodek Interwencji Kryzysowej poszukuje kandydatów na stanowisko: pracownik miejsca całodobowego pobytu – interwent …