Aktualności

Pomoc w trudnych sytuacjach życiowych

Stres? Przeciążenie? Obniżony nastrój? Kryzys w związku? Problemy rodzinne? Trudności wychowawcze? Strata? Nie radzenie sobie z emocjami?

Jeśli dotyczy Cię któryś z tych obszarów, chciałbyś poprawić swoje funkcjonowanie i lepiej radzić sobie z sytuacjami, które w jakiś sposób Cię obciążają to możesz w każdej chwili zgłosić się do Ośrodka Interwencji Kryzysowej.

Przypominamy, że OIK oferuje specjalistyczną pomoc psychologiczną w formie konsultacji indywidualnych oraz zajęć grupowych a w szczególnych sytuacjach również tymczasowego schronienia w miejscu całodobowego pobytu osób i rodzin znajdujących się w stanie kryzysu. Każda z tych form pomocy udzielana jest mieszkańcom naszego miasta bezpłatnie.

Zapraszamy osoby zainteresowane do kontaktu z pracownikami Ośrodka Interwencji Kryzysowej pod nr telefonu 32 7628100 lub 514 730 969 (całodobowo) lub osobiście w siedzibie OIK przy ulicy Fitznerów 3.

Rekrutacja trwa!

ŚWIETLICA                                                          działająca przy Ośrodku …

Pomoc w trudnych sytuacjach życiowych

Stres? Przeciążenie? Obniżony nastrój? Kryzys w związku? Problemy rodzinne? Trudności wychowawcze? Strata? Nie radzenie …

ODWOŁANIE KONSULTACJI PRAWNYCH

Informujemy, że w dniu 14 sierpnia 2023 r. konsultacje prawne są odwołane.