Aktualności

Pomoc w trudnych sytuacjach życiowych

Stres? Przeciążenie? Obniżony nastrój? Kryzys w związku? Problemy rodzinne? Trudności wychowawcze? Strata? Nie radzenie sobie z emocjami?

Jeśli dotyczy Cię któryś z tych obszarów, chciałbyś poprawić swoje funkcjonowanie i lepiej radzić sobie z sytuacjami, które w jakiś sposób Cię obciążają to możesz w każdej chwili zgłosić się do Ośrodka Interwencji Kryzysowej.

Przypominamy, że OIK oferuje specjalistyczną pomoc psychologiczną w formie konsultacji indywidualnych oraz zajęć grupowych a w szczególnych sytuacjach również tymczasowego schronienia w miejscu całodobowego pobytu osób i rodzin znajdujących się w stanie kryzysu. Każda z tych form pomocy udzielana jest mieszkańcom naszego miasta bezpłatnie.

Zapraszamy osoby zainteresowane do kontaktu z pracownikami Ośrodka Interwencji Kryzysowej pod nr telefonu 32 7628100 lub 514 730 969 (całodobowo) lub osobiście w siedzibie OIK przy ulicy Fitznerów 3.

Rekrutacja na stanowisko interwenta kryzysowego w OIK w toku…

W Ośrodku Interwencji Kryzysowej w dalszym ciągu trwa rekrutacja na stanowisko: pracownik miejsca całodobowego pobytu …

OIK na Industriadzie 2024 w naszym mieście

W minioną sobotę, tj. 1 czerwca br., Ośrodek Interwencji Kryzysowej miał zaszczyt uczestniczyć w dużym wydarzeniu jakim …

Oferta pracy – poszukujemy osoby do naszego zespołu

Ośrodek Interwencji Kryzysowej poszukuje kandydatów na stanowisko: pracownik miejsca całodobowego pobytu – interwent …