Aktualności

Drugie spotkanie w ramach cyklu „Kobiecy i męski świat w harmonii” już dziś – zapraszamy!

Przypominamy, że już dziś, w godzinach 17:00-20:00, w SCK Willi Fitznera, odbędzie się kolejne spotkanie w ramach cyklu Kobiecy i męski świat w harmonii” – wydarzenia realizowanego dzięki środkom zebranym podczas koncertu według pomysłu i w wykonaniu Piotra Kochanka „Muzyka jest kobietą”, który odbył się w marcu tego roku.

Tym razem przedmiotem naszych rozważań będzie tytułowy męski i kobiecy świat. Odniesiemy się między innymi do postrzegania kobiecych oraz męskich ról i wzorców. Przyjrzymy się jakie niesie to za sobą konsekwencje. Będziemy też poszukiwać harmonii z uwzględnieniem odmienności oraz z poszanowaniem indywidualności każdej ze stron, a tym samym dążyć do wzajemnego zrozumienia, akceptacji oraz równowagi w relacjach niezależnie od płci.

Kolejne spotkania, podczas których pochylimy się nad innymi istotnymi zagadnieniami związanymi z naszym codziennym funkcjonowaniem przewidziane są w terminach: 07.11. oraz 05.12. br.

Przypominamy, iż niniejszy cykl spotkań odbywa się pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice Śląskie, Rafała Piecha, a jego organizacja jest efektem współpracy Pełnomocnika ds. Organizacji Pozarządowych, Siemianowickiego Centrum Kultury oraz Ośrodka Interwencji Kryzysowej w Siemianowicach Śląskich.

Serdecznie Państwa zapraszamy!

Rekrutacja na stanowisko interwenta kryzysowego w OIK w toku…

W Ośrodku Interwencji Kryzysowej w dalszym ciągu trwa rekrutacja na stanowisko: pracownik miejsca całodobowego pobytu …

OIK na Industriadzie 2024 w naszym mieście

W minioną sobotę, tj. 1 czerwca br., Ośrodek Interwencji Kryzysowej miał zaszczyt uczestniczyć w dużym wydarzeniu jakim …

Oferta pracy – poszukujemy osoby do naszego zespołu

Ośrodek Interwencji Kryzysowej poszukuje kandydatów na stanowisko: pracownik miejsca całodobowego pobytu – interwent …