Aktualności

Świąteczne prezenty dla dzieci ze świetlicy środowiskowej OIK

Grudzień to wyjątkowy czas… Szczególnie dla tych najmłodszych, którym kojarzy się on zwłaszcza z Mikołajem oraz Świętami Bożego Narodzenia, a co za tym idzie – również z prezentami. Chyba każde dziecko ma jakieś marzenia i pragnie otrzymać prezent, który sprawi mu radość i przyjemność.

W tym roku dzieci korzystające z naszej oik-owej świetlicy środowiskowej zostały hojnie obdarowane przez tych, dla których ich uśmiech i szczęście nie są obojętne. Wśród darczyńców znaleźli się Prezydent Miasta Siemianowice Śląskie, Pan Rafał Piech, Wydział Polityki Społecznej Urzędu Miasta Siemianowice Śląskie a także ING Bank Śląski. Dostarczone przez nich paczki sprawiły, że spełniły się dziecięce marzenia a serca wypełniły się radością.

To były naprawdę wyjątkowe spotkania i wspaniałe chwile, które pozwoliły poczuć magię zbliżających się świąt i zapewniły ogromną radość dzieciom, potrzebującym szeroko rozumianego wsparcia oraz zasługujących na takie pozytywne momenty w życiu. 

Dziękujemy! 

Rekrutacja na stanowisko interwenta kryzysowego w OIK w toku…

W Ośrodku Interwencji Kryzysowej w dalszym ciągu trwa rekrutacja na stanowisko: pracownik miejsca całodobowego pobytu …

OIK na Industriadzie 2024 w naszym mieście

W minioną sobotę, tj. 1 czerwca br., Ośrodek Interwencji Kryzysowej miał zaszczyt uczestniczyć w dużym wydarzeniu jakim …

Oferta pracy – poszukujemy osoby do naszego zespołu

Ośrodek Interwencji Kryzysowej poszukuje kandydatów na stanowisko: pracownik miejsca całodobowego pobytu – interwent …