Aktualności

Zapraszamy na kolejne edycje specjalistycznych zajęć grupowych w OIK

Ośrodek Interwencji Kryzysowej informuje, iż już niebawem rozpoczynają się kolejne edycje specjalistycznych zajęć grupowych realizowanych przez OIK, które ukierunkowane są na pomoc osobom doświadczającym przemocy domowej jak również borykającym się z problemami wychowawczymi.

W obu przypadkach zapraszamy mieszkańców Siemianowic Śląskich zainteresowanych zgłębieniem danego obszaru, podniesieniem swojej świadomości w danym zakresie oraz uzyskaniem specjalistycznego wsparcia.

Zajęcia maja charakter bezpłatny a do udziału nie jest wymagane żadne skierowanie.

Na dany cykl zajęć składa się 10 spotkań realizowanych w siedzibie OIK przy ulicy Fitznerów 3.

W przypadku Akademii Dobrego Rodzica zajęcia odbywają się w każdy czwartek w godzinach od 16:00 do 18:00, począwszy od 8 lutego 2024 roku.

Z kolei spotkania w ramach grupy wsparcia dla osób doznających przemocy domowej realizowane są w każdą środę w godzinach od 16:00 do 18:00, począwszy od 14 lutego 2024 roku.

Osoby zainteresowane udziałem zapraszamy do kontaktu z Ośrodkiem Interwencji Kryzysowej pod numerem telefonu 32 762-81-00 lub do osobistego stawienia się w siedzibie OIK.

Rekrutacja na stanowisko interwenta kryzysowego w OIK w toku…

W Ośrodku Interwencji Kryzysowej w dalszym ciągu trwa rekrutacja na stanowisko: pracownik miejsca całodobowego pobytu …

OIK na Industriadzie 2024 w naszym mieście

W minioną sobotę, tj. 1 czerwca br., Ośrodek Interwencji Kryzysowej miał zaszczyt uczestniczyć w dużym wydarzeniu jakim …

Oferta pracy – poszukujemy osoby do naszego zespołu

Ośrodek Interwencji Kryzysowej poszukuje kandydatów na stanowisko: pracownik miejsca całodobowego pobytu – interwent …