Aktualności

Zaproszenie do udziału w Akademii Dobrego Rodzica

grafika pokazująca rodzinę – rodzice trzymający splecione ręce nad dziećmi – wizualizacja domu

Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Siemianowicach Śląskich zaprasza wszystkich zainteresowanych mieszkańców naszego miasta na kolejną edycję warsztatów podnoszących kompetencje wychowawcze pod nazwą „Akademia Dobrego Rodzica”. Zajęcia rozpoczynają się 28 września br. i podobnie jak to miało miejsce dotychczas będą odbywać się w każdy kolejny czwartek w godzinach 16:00-18:00 w siedzibie OIK przy ulicy Fitznerów 3. Pełen cykl liczy 10 spotkań, podczas których omawiane są różne zagadnienia z obszaru związanego z procesem wychowawczym. Zapraszamy wszystkich rodziców i opiekunów zainteresowanych poszerzeniem swoich kompetencji w tym zakresie oraz poprawą relacji z dzieckiem. Udział w zajęciach jest bezpłatny i nie wymaga żadnego skierowania.

Więcej informacji pod numerem telefonu Ośrodka Interwencji Kryzysowej: 32 762 81 00 lub 514 730 969. Osoby do kontaktu: Aleksandra Szałapska oraz Kinga Górna.

Rekrutacja na stanowisko interwenta kryzysowego w OIK w toku…

W Ośrodku Interwencji Kryzysowej w dalszym ciągu trwa rekrutacja na stanowisko: pracownik miejsca całodobowego pobytu …

OIK na Industriadzie 2024 w naszym mieście

W minioną sobotę, tj. 1 czerwca br., Ośrodek Interwencji Kryzysowej miał zaszczyt uczestniczyć w dużym wydarzeniu jakim …

Oferta pracy – poszukujemy osoby do naszego zespołu

Ośrodek Interwencji Kryzysowej poszukuje kandydatów na stanowisko: pracownik miejsca całodobowego pobytu – interwent …