Aktualności

Zaproszenie na spotkania w ramach cyklu „Kobiecy i męski świat w harmonii”

plakat – zaproszenie na cykl spotkań „Kobiecy i męski świat”

 

Z wielką przyjemnością pragniemy Państwa zaprosić na cykl spotkań zatytułowanych „Kobiecy i męski świat w harmonii”, które odbędą się w Siemianowickim Centrum Kultury Willi Fitznera.

Pierwsze z nich zaplanowane jest na 3 października br. w godzinach 17:00-20:00 i dotyczyć będzie jakże ważnej w naszym codziennym życiu sztuki porozumiewania się i efektywnej komunikacji, które pozwalają na wyrażanie siebie, swoich emocji i potrzeb w relacji z drugą osobą zgodnie z własną wrażliwością oraz z poszanowaniem drugiej strony.

W ramach spotkań przewidziane są wykłady, dyskusje a także część artystyczna oraz poczęstunek, które pozwolą omówić ważne kwestie w przyjemnej atmosferze.

Kolejne spotkania, podczas których pochylimy się nad innymi istotnymi zagadnieniami związanymi z naszym codziennym funkcjonowaniem przewidziane są w terminach: 24.10., 07.11. oraz 05.12. br., o czym będziemy Państwa na bieżąco informować.

Wydarzenia te są możliwe do realizacji dzięki środkom zebranym podczas koncertu według pomysłu i w wykonaniu Piotra Kochanka „Muzyka jest kobietą”, który odbył się w marcu tego roku.

Niniejszy cykl spotkań odbędzie się pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice Śląskie, Rafała Piecha, a jego organizacja jest efektem współpracy Pełnomocnika ds. Organizacji Pozarządowych, Siemianowickiego Centrum Kultury oraz Ośrodka Interwencji Kryzysowej w Siemianowicach Śląskich.

Serdecznie Państwa zapraszamy!

Rekrutacja na stanowisko interwenta kryzysowego w OIK w toku…

W Ośrodku Interwencji Kryzysowej w dalszym ciągu trwa rekrutacja na stanowisko: pracownik miejsca całodobowego pobytu …

OIK na Industriadzie 2024 w naszym mieście

W minioną sobotę, tj. 1 czerwca br., Ośrodek Interwencji Kryzysowej miał zaszczyt uczestniczyć w dużym wydarzeniu jakim …

Oferta pracy – poszukujemy osoby do naszego zespołu

Ośrodek Interwencji Kryzysowej poszukuje kandydatów na stanowisko: pracownik miejsca całodobowego pobytu – interwent …