Aktualności

Zmiany organizacyjne dotyczące grupy wsparcia da osób doznających przemocy domowej – od teraz grupa otwarta przez cały rok!

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu środowiska oraz chcąc jeszcze bardziej otoczyć specjalistyczną pomocą i wsparciem osoby doznające przemocy domowej Ośrodek Interwencji Kryzysowej rozszerza ramy czasowe grupy wsparcia dla osób dotkniętych tym problemem.

Do tej pory zajęcia te realizowane były w dwóch cyklach rocznie. Od teraz grupa wsparcia będzie miała charakter ciągły, otwarty, co oznacza, że będzie można dołączyć do niej na każdym etapie i nie będzie określonej, zamkniętej liczby spotkań.

Bez zmian pozostają natomiast terminy i godziny spotkań – zajęcia w dalszym ciągu będą odbywały się w środy, w godzinach 16:00-18:00, w siedzibie OIK.

Przed zgłoszeniem się prosimy o kontakt (nr tel 32 762 81 00) celem umówienia spotkania indywidualnego poprzedzającego włączenie do grupy.

O ewentualnych przerwach w prowadzeniu zajęć, wynikających np. z okresów świątecznych czy innych okoliczności, będziemy Państwa na bieżąco informować na stronie internetowej OIK – https://oik.siemianowice.pl/

Serdecznie zapraszamy mieszkańców Siemianowic Śląskich zainteresowanych udziałem w zajęciach oraz uzyskaniem specjalistycznej pomocy w sytuacji doznawania przemocy domowej.

Rekrutacja na stanowisko interwenta kryzysowego w OIK w toku…

W Ośrodku Interwencji Kryzysowej w dalszym ciągu trwa rekrutacja na stanowisko: pracownik miejsca całodobowego pobytu …

OIK na Industriadzie 2024 w naszym mieście

W minioną sobotę, tj. 1 czerwca br., Ośrodek Interwencji Kryzysowej miał zaszczyt uczestniczyć w dużym wydarzeniu jakim …

Oferta pracy – poszukujemy osoby do naszego zespołu

Ośrodek Interwencji Kryzysowej poszukuje kandydatów na stanowisko: pracownik miejsca całodobowego pobytu – interwent …